Støtt DTK med Grasrotandelen



Knytter du din Grasrotandel til DTK, så får klubben 5% av det du bruker på spill hos Norsk Tipping. Det koster deg ingenting, og det er veldig enkelt.
Bare ta opp mobilen og send en SMS hvor du skriver GRASROTANDELEN 992694920 og sender den til 2020 - så er det gjort. SMSen er til og med gratis.

Kontakt oss


Vis større kart
 


Drammen Tennisklubb 
Adresse: Ing. Rybergsgate 113, 3027 Drammen
Telefon: (+47) 91189566
E-post: post@dtk.no



 
Forside

Tennisskolen - Grupper og tider høsten 2018

Her følger oversikten over de forskjellige gruppene og treningstider fra og med mandag 3 september 2018.

Lørdag 01. september 2018
 

 

Mandag

Bane 1

Bane 2

Bane 3

Bane 4

15-16

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

Marie Lunde-04

Mille Samuelsen-04

Tabarck Hussein-04

 

 

17-18

 

 

Karoline Slabokowska-99

Marthe Hansen-03

Mattheus Le

Xavier Mirzada

 

 

18-19

 

 

Karoline Slabokowska-99

Marthe Hansen-03

 

Julia Borgersen Nyström-10

Marie Borgersen Nyström-12

Nora Hodt Bjerke-10

Alexandra Tudor-09

Emelie Stenberg-10

Julia Stenberg-10

 

 

19-20

 

 

Karianne Bråthen

Ella Eckoff Bråthen

Christian Radum

Line Tran

 

 

20-21

 

 

Erlend Stenvoll

Nina Lochoff Dauge

Alice Lochoff Dauge

Liezel

Truls

 

 

21-22

 

 

 

 

 

 

 

Tirsdag

Bane 1

Bane 2

Bane 3

Bane 4

15-16

 

 

 

 

 

16-17

 

 

Karoline Slabikwski-99

Marthe Hansen-03

Souvena Shibu

 

 

 

17-18

 

 

Karoline Slabokowski-99

Marthe Hansen-03

Junghan Chu

Souvena Shibu

 

 

18-19

 

 

Fredrik Getz-10

Edward Getz-11

Filip Auvi Lyngar-10

Markus Le

Daniel Ramberg

Bernhard Enger - 10

Ada H Bjerknes-09

Rebecca Hammerstad

Luca Giurresca-09

Lucas Kemp-08

Rafael Alves Margues

19-20

 

 

Katy Heidiari

Gitte Wallem

Fredrik Aaserud

Espen Svenne Kraglund

 

 

20-21

 

 

Siri Oust Heiberg

Gry Beate Bakke

Vibeke Brown

Lene Alm Jonsson

 

 

21-22

 

 

 

 

 

 

Onsdag

Bane 1

Bane 2

Bane 3

Bane 4

15-16

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

Karoline Slabikwski-99

Marthe Hansen-03 

 

 

17-18

 

 

Karoline Slabikwski-99

Marthe Hansen-03

Mattheus Le

 

 

Marie Lund-04

Mille Samuelsen-04

Leo Rafael Stordal-05

Benjamin Frölich-05

 

18-19

 

 

Jan Alexander Wilkoz-10

Sara Trifunovic

Teodora Trifunovic

Rafael Alves Margues

Markus Le

Didrik Petersen Øverlien -10

Jens Moe - 11

Caroline Hveding - 11

Emrik Ruud Olanger -04

 

Lucas Wang Jonasson-12

Marius Wang jonasson-13

Philip Hveding - 13

Yi Lin Wang-12

Ola Livrud—13

Elada Aleksejev-12

Hanna Aaserud -08

Linnea Aaserud -08

19-20

 

 

Ketil Stubberud

Fru Stubberud

Tamara Hussein

 

 

20-21

 

 

 

 

 

21-22

 

 

 

 

 

 

Torsdag

Bane 1

Bane 2

Bane 3

Bane 4

15-16

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

 

 

 

17-18

 

 

 

 

 

18-19

 

 

Tobias Hoås Bauhr

Magnus Solberg-05

Felix Bunäs

William Jönsson-06

Artiom Aleksejev -06

Magnus Nakim

 

 

19-20

 

 

 

 

 

20-21

 

 

 

 

 

21-22

 

 

 

 

 

 

Fredag

Bane 1

Bane 2

Bane 3

Bane 4

15-16

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

 

 

 

17-18

 

 

 

 

 

18-19

 

 

 

 

 

19-20

 

 

 

 

 

20-21

 

 

 

 

 

21-22

 

 

 

 

 




 
 
Del på Facebook
Skriv ut


Webdesign og webteknikk av Beatlock